Proyazar.com Jr. Php, Java, C/C++ Developer & Kişisel blog yazarı

Hakkımda

Öncelikle kendimden bahsetmeyi pek fazla sevmem ve gerekte duymam açıkcası. Çünkü sanal ortamda sizin kimliğiniz yaşınız veya bir kaç kelimeden oluşan adınız değil de yaptığınız projeler ve paylaşmış olduğunuz yazılardan ibarettir aslında. En azından bana göre bu durum böyle.

Ama adet yerini bulsun diyerekten kendimden bir kaç cümle ile bahsetmek istiyorum. 1997 Balıkesir/Ayvalık doğumluyum. Lise hayatım dahil bütün zamanlarımı Ayvalık beldesinde geçirdim diyebilirim, bu nedenden dolayı sakin ve sessiz bir kişiliğim vardır aslında. Tamamen bilgisayar bağımlısıyım diyebiliriz, tabii ki de bu bağımlılık projelere ve çeşitli paylaşım platformlarında yararlı bir şekilde hayatını devam ettirmekte. Ortalama günlük rutin 8-10 Saat bilgisayar ile birlikteliğimiz bulunmakta. Bunun dışında sık sık duş alırım.. (Şaka şaka, yokluğu bu kadar belli etmem..) Lise biter bitmez bu yıl üniversiteye başladım. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı okumaktayım.

Sık sık WordPress tema geliştirmekteyim. Şuan üzerinizde bulunduğunuz tema da dahil. Çeşitli sektörlerde de temalar geliştirmiş bulunmaktayım (ad*lt, flash oyun, blog, haber, moda-magazin..).

Kendi fikirlerimi ve düşünme algımı dinç tutmak, köreltmemek için sık sık yazı yazmayı planladığım ve aynı zamanda da hedeflediğim için bu blogu açmış bulunmaktayım, ayrıca “Apple” fanıyım (hemen söylenmeyin markayı fazla sevmem ancak Mac’i de tek geçerim) ve son olarak da WP aşığıyım.

2016-2017 Proyazar.com. Mehmet Toprak Jr. WP, Php, Java, C/C++ Developer & Kişisel blog yazarı
  • Sitemap Valid css Valid html Gtmetrix Google pagespeed C99 shell Beylikdüzü Spor Salonu
  • we love WP